Logo webu VEGAS-video.CZ VEGAS-video.CZ
×

Důležité novinky na váš e-mail

Vyplňte svůj e-mail, klikněte na ODEBÍRAT a nechte si posílat novinky, užitečné informace, rady a speciální nabídky rovnou na váš e-mail. Z odběru novinek se můžete kdykoli odhlásit.

Informace rozesílá maximálně 2x za měsíc provozovatel těchto stránek, firma ERPEA s.r.o. Vaši e-mailovou adresu s nikým nesdílíme. Můžeme ji však propojit s dalšími údaji o vás, např. s vašimi objednávkami apod. Přečtěte si, jak vaše údaje chráníme a zpracováváme.

Poslední kusy VEGAS PRO legálně za super ceny!

KDE HLEDAT SÉRIOVÉ ČÍSLO K VEGAS PRO, když ho znovu potřebujete

Následující návod se může hodit, když třeba… Svůj video editační software VEGAS Pro již nějaký čas používáte a vše funguje, jak má. Teď jste si ale koupili nový (lepší) počítač nebo jste museli přeinstalovat ten dosavadní stroj a potřebujete svoji licenci VEGAS Pro znovu aktivovat. Jenomže chybička se vloudila a své licenční číslo (serial number) k VEGAS Pro jste někde založili a teď ho nemůžete najít, případně padlo za oběť přeinstalaci původního počítače. Ať tak či tak, prostě ho nemáte a bez sériového čísla pochopitelně program VEGAS Pro „nerozchodíte“. Co teď?

NÁVOD PRO MAJITELE VERZE 14 NEBO NOVĚJŠÍ

Máte-li VEGAS Pro verze 14 a novější a již dříve jste ho úspěšně zaregistrovali/aktivovali online, pak najdete své sériové číslo (nebo chcete-li aktivační číslo či licenční klíč) také online, a to přímo ve svém uživatelském účtu na webu výrobce (MAGIX) zde:

https://www.magix.com/int/support/my-service-center/

Na přihlašovací stránce použijte první volbu „I already have a MAGIX login“ a přihlaste se e-mailem a heslem, které tam používáte.

Po přihlášení zvolte „My Products“ a u názvu produktu (např. VEGAS Pro 19) uvidíte svůj aktivační klíč (serial number), který bude pravděpodobně začínat znaky P3-

Pokud se tento postup nezdaří, kontaktujte nás prosím s uvedením e-mailové adresy, kterou jste použili pro online registraci vašeho VEGAS Pro.

JAK POSTUPOVAT, MÁTE-LI VEGAS 13 A STARŠÍ

Máte-li VEGAS Pro verze 13 nebo starší, pravděpodobně uživatelský účet u MAGIX vůbec nemáte, protože výrobcem programu byl tehdy někdo úplně jiný.

Své sériové číslo k VEGAS Pro hledejte buď v krabici (jestliže jste kupovali krabicové balení), nebo na dokladech o koupi (faktura, dodací list), případně v e-mailech od výrobce (Sony) či od prodejce, u kterého jste program zakoupili.

Pokud nenajdete, s důvěrou se obraťte na nás, obchodní zastoupení MAGIX, a uveďte název vašeho produktu včetně čísla verze a e-mailovou adresu, kterou jste použili pro online registraci vašeho VEGAS Pro.

Poslední šance na slevu VEGAS 19, včetně upgradů!

JAK POSTUPOVAT, KDYŽ JSTE VEGAS PRO DOSUD NEAKTIVOVALI

Text

ČEKÁTE NA VÝPRODEJOVOU SLEVU STARÉ VERZE?

ČEKÁTE NA PROMO SLEVU NOVÉ VERZE?

nebo CHCETE PŘÍŠTĚ VĚDĚT O NOVÉM VEGAS MEZI PRVNÍMI?

Přihlaste se k odběru našich novinek a nic důležitého vám už neuteče. Pokud vyjde nová verze, když bude výhodná cena nebo se bude dít něco zajímavého, pošleme zprávu na váš e-mail. Vaši e-mailovou adresu s nikým nesdílíme.

DALŠÍ ČLÁNKY NA PODOBNÉ TÉMA: